Skip to main content

Największy gejowski serwis randkowy, jak co roku kompiluje anonimowe, zbiorcze dane ze swojej globalnej bazy użytkowników oraz przeprowadza ankietę wśród społeczności na temat różnych tematów i trendów kultury popularnej by na końcu stworzyć raport Grindr Unwrapped. Wynikiem jest zabawne, kokieteryjne i nieformalne podsumowanie tego, co użytkownicy aplikacji uwielbiali w minionym 2023 roku.

100 miliardów czatów na Grindrze

2023 był WIELKIM rokiem dla użytkowników Grindra, i jest wiele do odkrycia – z ponad 100 miliardami czatów, 13 miliardami „tapsów” i miliardem wysłanych prywatnych albumów, nasza gejowska społeczność zdecydowanie była zajęta. Oprócz anonimowych danych o aktywności od 13 milionów użytkowników miesięcznie, Grindr przeprowadził ankietę wśród ponad 10,000 użytkowników na temat ich ulubionych momentów popkultury z 2023 roku – od ostatecznego gejowskiego zaskoczenia po największą „babygirl” roku. Powstały raport daje głębsze spojrzenie na globalne trendy w aktywności i ujawnia wszystkie ciekawostki związane nie tylko z popkulturą w ciągu roku, który właśnie przeszedł do historii.

Kilka godnych uwagi statystyk z 2023 roku to:

  • Najbardziej aktywny dzień/godzina na apce Grindr to zdecydowanie: Niedziela o 18:00
  • Najczęściej eksplorowane miasto: Londyn, Anglia
  • Kraj z najwyższym odsetkiem osób aktywnych seksualnie: Trynidad i Tobago
  • Największy procent miłośników stóp: Włochy
  • Gejowskie zaskoczenie i najlepszy moment drag: Wideo Troye’a Sivana „One of Your Girls”
  • Najlepszy album i piosenka roku: „Tension” i „Padam Padam” Kylie Minogue

Jak łatwo zauważyć, społeczność queer zawsze miała wyczucie pulsującej kultury popularnej, i zawsze jest wielką frajdą śledzić gorące opinie na różne temat roku w Unwrapped. Jesteście ciekawi, które kraje mają najwyższy odsetek dominujących, uległych, miłośników stóp i więcej Odwiedź https://www.unwrapped.grindr.com/ aby zobaczyć pełny raport.

I pamiętaj, Grindr Unwrapped nie jest kompleksowym ani naukowym raportem na temat globalnych zachowań seksualnych i randkowych społeczności queer. Anonimowe, zbiorcze dane reprezentują tylko część użytkowników aplikacji (nie wszyscy użytkownicy Grindra zawierają te informacje w swoich profilach), a sam Grindr stanowi tylko część globalnej społeczności queer. Ciesz się więc raportem, nie bierz go zbyt na poważnie i spędź szczęśliwego nowego roku od nas wszystkich no i od samej apki Grindr.