Skip to main content

Ludzie poszukują różnorodnych treści na Pornhub, największej na świecie platformie dla dorosłych. Od dekady serwis dokumentuje i publikuje roczne zestawienia trendów, popularnych wyszukiwań i zdarzeń, które wpływają na globalne preferencje oglądania materiałów dla dorosłych. Oprócz tego, raporty te rzucają światło na ewolucję seksualnych fantazji na całym świecie, w tym wśród gejów. W najnowszym rocznym podsumowaniu, Pornhub prezentuje jeszcze więcej danych oraz analizuje najnowsze trendy, zaczynając od tego, co w tym roku przyciągało szczególnie uwagę użytkowników naszej społeczności.

Twinki na PornhubGay trzymają się mocno

Na PornhubGay słowo „twink” odnotowało w tym roku wzrost o jedną pozycję, zajmując pierwsze miejsce w kategorii najczęściej wyszukiwanych haseł. Następnie, na pozycji drugiej uplasowało się „anime”, które od zeszłego roku odnotowało wzrost o 4 oczka. „Pinoy” pozostał na 3. miejscu, „azjatycki” odnotował w tym roku wzrost o 3 pozycje, a „hentai” spadło o 4, zajmując 5. miejsce.

Większe skoki zainteresowania w tym roku obejmują „ciekawi heteroseksualni przyjaciele”, którzy osiągnęli wzrost aż o 27 pozycji, a „femboy” o 12 oczek oraz „koreańczycy” o +8.

Najchętniej oglądane kategorie

Jeśli chodzi o najczęściej oglądane kategorie na PornhubGay, pierwsze 2 miejsca pozostały takie same jak w zeszłym roku. Faceci hetero było zdecydowanie pierwszym wyborem, a mężczyźni czarnoskórzy drugim. Twink odnotował wzrost o +1, zajmując 3. miejsce, spychając Grupę z -1 na 4. miejsce. Kategorie Tatuś, Międzyrasowy, Wielki Kutas i Publiczne pozostały na tych samych miejscach co w 2022 r.

Najpopularniejsi gejowscy aktorzy porno

Najczęściej wyszukiwanymi aktorami na PornhubGay był Malik Delgaty, a następnie Joey Mills. Na trzecim miejscu plasował się Cade Maddox, tuż za nim Jake Andrich Jakipz, a najpopularniejszą piątkę roku 2023 zamyka Zilv Gudel.

Cały raport na temat gejowskiego Pornhuba znajdziesz TUTAJ.

Jeśli chcesz wiedzieć, o czym fantazjowali Polacy i Polki, to napisał o tym serwis Mensider.com tutaj: https://www.mensider.com/pornhub-czego-szukali-polacy-w-2023-roku/